Veilig beginnen met beleggen met weinig geld?
Begin met beleggen met bux!
Bux is een betrouwbare Nederlandse Beleggingsapp.
Handelen via Bux, een ‘casual trading app’, is overzichtelijk gehouden en kan in eerste instantie met nepgeld, funBux.
Binnen een paar minuten stap je in één van de aandelen die bux aanbiedt – A-merken als Amazon, Apple en Adidas, naast KLM, KPN en andere AEX-fondsen – maar ook in olie, goud en een paar valuta kan worden belegd.
Zodra je de smaak te pakken hebt, open je een rekening bij Bux en handel je vanaf 35 cent per transactie, volgens bux de laagste transactiekosten in Nederland.
Begin nu met beleggen via Bux >
Hoe winst te maken met beleggen:
Leer de winstgevende strategie van een ervaren belegger
Harm van Wijk is de oprichter en hoofd-beleggingsexpert van Beleggen.com.
Hij heeft de afgelopen 32 jaar niks anders gedaan dan particulieren ondersteunen met beleggen in aandelen en opties.
Als grensverleggende beleggingsexpert is hij bekend van zijn boek “In 10 stappen succesvol beleggen” en optredens bij Eenvandaag, BNR nieuwsradio, Radio 1, Radio 2, RTL Business Class, Beleggersfair en ga zo maar door…
Ook is hij in de afgelopen jaren adviseur geweest voor SNS Bank, Binck Bank, ING, Citibank, Lynx, De Financiële Telegraaf en ABN Amro Turbo’s.
Het resultaat hiervan was dat duizenden (beginnende) particuliere beleggers uit Nederland en België naar hem toekwamen voor advies en hem letterlijk alles vertelden over hun verlangens, wensen, uitdagingen en valkuilen.
En nu leert hij particuliere beleggers hoe ze dit kunnen gebruiken om succesvol te beleggen voor hun pensioen, hypotheek en (klein) kinderen via deze gratis training.
==>>Schrijf je nu in voor de gratis training Succesvol beleggen
Volg de gratis beleggers training door Harm van Wijk
Wat leer je?
3 stappen om te beleggen als beginner met een mooi rendement en te voorkomen dat u dure beginnersfouten maakt
De #1 beleggingsstrategie voor 2020 om succesvol te investeren voor uw pensioen, hypotheek, (klein) kinderen en andere doelen.
Starter checklist, vuistregels en tools om consistent winstgevend te beleggen met zeer lage risico’s in aandelen, opties en meer…
Ook is er een Q&A waarin hij je persoonlijke vragen beantwoord
Bekijk de training >
Er is zoveel drama en paniek op de beurs. Is dit een moment om aandelen te verkopen?
#aandelen
#beleggen
#dalingen
bloedbad
aandelencrash
beurscrash
rentes
aandelen tips
supply chain problemen
inflatie
nasdaq daling
beginnen met investeren
rusland oekraine
beginnen investeren
beleggen
dalende aandelen
rode beurs
drama beurs
crashende aandelen
investeren in aandelen
Februari 2022
aandelen 2022
investeren 2022
aandelen tips
beleggen via DeGiro:
The Financial Hub Discord:
Instagram:
Disclaimer
=========
Ik ben geen (financieel) adviseur, doe dus altijd zelf onderzoek. De videos op dit kanaal zijn voor educatieve doeleinden.
Top, HODL!
Lekker laten staan en bijkopen👍🏼
Dca all the way. Sparen voor een huis dus nu niet extra cash om te investeren. Als dat niet het geval was had ik waarschijnlijk extra bijgelegd maandelijks
Thanks! Ik blijf bij kopen
Wat vind je van snap? Zwaar ondergewaardeerd als je t mij vraagt
Precies! Paar maanden geleden begonnen met 500 EUR, en maandelijks zon 250 EUR bijgestort. Is geen groot kapitaal maar voor een studentje toch geld waar je bier van had kunnen kopen ;). Haal veel tips uit je video's en pakt tot nu toe wel redelijk goed uit.
Mensen die nu hun aandelen verkopen op verlies doen dat uit angst, dus emotie. Gewoon logisch blijven nadenken
Ik heb alleen hoge kwaliteit aandelen op het moment in mijn portfolio. 30% cash op het moment dus ik zou een daling niet erg vinden dan koop ik bij. Mocht hij stijgen ook prima dan heb ik meer winst, gaat de beurs zijwaarts ook prima dan koop ik langzaam bij.
bedankt weer voor je video. Was eerst in paniek even rustig laten bezinken en koop rustig aan wat bij. Wat denk je van Meta ? heb daar zelf een grote positie in dus ben benieuwd of die weer terug komt.
Hier se,hij leefd nog,al effe gelede dat je met een filmpje kwam 😉
Een deel van je winst nemen is nooit verkeerd, maar sta je (veel) onder water, dan zal ik zeker niet verkopen nu.
Ik DCA elke maandag dividend aandelen bij. Ik verkoop helemaal niets. Het voordeel van (groei) dividend beleggen is dat het geen houtje touwtje uitmaakt wat de beurs doet, het dividend groeit altijd. Dalen is idd goedkoper bij kopen. Je weet nu ook de earnings en outlook vd meeste bedrijven ook inmiddels, t is gewoon lekker shoppen als je weet wat je doet.
Ik denk zelf dat veel FUD al is afgestraft/gecorrigeerd/ingeprijsd.
Ik ga zeker niets verkopen. Verwacht dat de beurs nog wel een stuk kan gaan zakken.
En beetje bij beetje goedkoper bijkopen.Ik blijf vasthouden aan mijn plan voor de
langere termijn.
Ik verkoop mijn aandelen niet. Alles behouden en bijkopen wanneer ik kan. Dca
Hey hey mijn doel is over 12 jaar mijn belegde geld af te halen voor te gaan reizen maar omdat ik een ziekte uitkering krijg gaan ze dat dan zien als vermogen , mijn belangrijke vraag is moet ik er dan gewoon belastingen op betalen? Ze kunnen toch niet als ik mijn doel bereikt heb mijn uitkering afpakken 😀
Ik heb vermoede dat in maart dat ze geld systeem ga veranderen
Jouw nuchterheid en duidelijke uitleg waardeer ik zeer. Ben sinds kort een zeer trouwe kijker en denk dat jouw strategie op de lange termijn gewoon het minst risicovol is. Top!!!!