Tag - Lap Band shkarje

Rishikimi Neuro Slimmer System

Metoda e re e humbjes së yndyrës 2018?

Unë jam i folur … Mund të humbni peshë pa dieting apo stërvitje? Hulumtimi dëshmon sekret të ri të humbjes së yndyrës 30 herë më efektive:  Hypnotherapy Band Gastric!

 >> Kliko Këtu për të Zbuluar Neuro Hollim Sistemit


Unë vetëm pashë këtë video krejt të re  nga miku im Xhejms Johnson për Hipnoterapinë e Gastric Band.

Dhe, sinqerisht, unë jam pa fjalë.

Ju shikoni, video zbulon një rrugë të re për të djegur paund dhe inç të padëshiruar …

… dhe është ndryshe nga çdo gjë tjetër që kam parë ndonjëherë në më shumë se 10 vjet në këtë industri të shëndetit dhe fitnesit.

Por këtu është pjesa me të vërtetë e çmendur:

Hulumtimi tani tregon se është 30 herë më efektive sesa metodat tradicionale të humbjes së peshës …

edhe pse nuk përfshin droga të rrezikshme, pa stërvitje dhe pa dieting .

Tingëllon si një shtrirje, apo jo ? Nuk eshte.

A doni të dini se si funksionon?

Pastaj është absolutisht kritike që shihni këtë video të re …

… sidomos nëse vuani me peshën tuaj për vite dhe asgjë nuk ka funksionuar.

Ju do të zbuloni se si kjo metodë e re zbuluese mund t’ju ndihmojë të humbni 3 lbs në 7 ditë

edhe nëse jeni të mallkuar me gjenetikë të keqe, një metabolizëm të ngadaltë dhe zero vetëkontroll.

Kliko këtu tani ndërsa video është ende në dispozicion.

Burn Fat pa dietën apo Ushtrimi?

2 fjali të djegur 3 lbs yndyrë …

Lose 1 £ në ditë me këto 2 fjali

Nëse ju keni luftuar me peshën tuaj për vite …

… dhe asgjë që ju keni provuar ndihmon, atëherë ju duhet të shikoni këtë video

sepse zbulon një metodë të re të humbjes së yndyrës që hulumtimi tani provon është 30 herë më efektive se çdo gjë tjetër që keni provuar.

Kliko këtu tani për të mësuar më shumë.

Sistemi i vetëm i humbjes së peshës ose i lirë

Garantuar për të djegur 1 £ çdo ditë …

Thashethemet janë të vërteta …

 

“Javën e parë kam humbur 7.5 £ …”

Duhet të jem i sinqertë me ty …

… kur kam dëgjuar thashethemet për një metodë të re humbje yndyrë që ishte duke garantuar se mund t’ju ndihmojë të humbni 1 + paund çdo ditë të vetme … 

Isha mjaft skeptik.

 

 

Megjithatë, pasi e shikoni këtë video të re , duke analizuar të gjithë kërkimet shkencore dhe duke parë qindra histori të suksesshme –

Tani jam i bindur se ky sekret i ” hollimit neuro-hollues ” në fund mund t’i japë fund luftimeve për humbje peshe.

Ashtu siç bëri për A. Wilson nga Nju Jorku i cili tha:

“Gjashtë javë më vonë, unë po peshoj 18 paundë më pak

– pa g oing në një dietë dhe pa stërvitje me përjashtim të rastit shëtitje të kohës së lirë “.

Dhe S. White nga Kalifornia, i cili raved:

“Ajo punon në mënyrë fantastike dhe, më së miri nga të gjitha, ajo nuk përfshin praktikisht asnjë përpjekje nga ana juaj.

Jam tani 167 lbs nga 202 lbs dy muaj më parë!

Ankesa e vetme ishte se duhej të blesh shumë rroba të reja! “

Ose E.Harris nga Australia, i cili raportoi:

 

“Javën e parë kam humbur 4.5 £ … në javën e tretë unë isha poshtë 11 £ …

dhe kam humbur 26 £ muajin e ardhshëm.

Njerëzit nuk më njohin fjalë për fjalë dhe të gjithë duan të dinë sekretin tim “.

Pretty amazing, e drejtë?

 

E pra, tani është rradha juaj të përjetoni të njëjtën humbje të garantuar yndyrë.

Të gjithë ju duhet të bëni është të klikoni këtu tani.

Në videon e shkurtër ju do të zbuloni gjithçka që ju duhet të dini rreth neuro-hollimit dhe pse hulumtimi tani tregon se është 30 herë më efektive sesa metodat tradicionale të humbjes së peshës.

Tashmë është provuar se punon për qindra njerëz. Dhe, unë besoj se do të punojë edhe për ju …

Ky metodë e re neuro-holluese është zbuluar këtu.

Neuro-hollim

Metoda e re e humbjes së yndyrës (por e çuditshme) është 30x më efektive …

Fundi ngrënjen tuaj emocional – në çast!

humbje peshe pa dieting

Një teknikë e çuditshme.

Kjo është e gjitha që duhet për të djegur 7 £ në 7 ditët e ardhshme.

Shkenca provon se është deri në 30 herë më efektive sesa metodat tradicionale të humbjes së peshës.

Nuk kërkon ndonjë drogë, stërvitje ose dieting.

Vetëm një sekret i pazakontë “neuro-hollim” zbuluar së pari nga një neuroscientist i njohur në botë.

Menjëherë eliminon ngrënjen emocionale, dëshirat e zeza dhe varësitë ushqimore, kështu që më në fund mund të humbni paundin e padëshiruar dhe inç që janë kapur në bel për vite me rradhë.

Çdo gjë është zbuluar në këtë artikull të ri … 

PS Kur dëgjova për herë të parë – isha shumë skeptik.

 

Megjithatë, pasi e pa këtë video , duke analizuar hulumtimet shkencore dhe duke parë qindra histori të suksesshme –

Tani jam i bindur se ky sekret i ” hollimit neuro-hollues ” në fund mund t’i japë fund luftimeve për humbje peshe.

Ashtu siç bëri për A. Wilson nga Nju Jorku i cili tha:

“Gjashtë javë më vonë, unë po peshoj 18 paundë më pak

– pa shkuar në një dietë dhe pa stërvitje përveç për shëtitje të rastit të lirë. “

Dhe S. White nga Kalifornia, i cili raved:

“Ajo punon në mënyrë fantastike dhe, më së miri nga të gjitha, ajo nuk përfshin praktikisht asnjë përpjekje nga ana juaj. Jam tani 167 lbs nga 202 lbs dy muaj më parë!

Ankesa e vetme ishte se duhej të blesh shumë rroba të reja! “

Pra, klikoni këtu për të zbuluar se si ” neuro-hollim “ mund t’ju ndihmojë të humbni 7 kg yndyrë gjatë 7 ditëve të ardhshme .

 

Ajo me vështirësi humbi 200 paund pa dieting ose ushtrime dhe mahnitur Doktor Oz.

 

Në dispozicion në internet për herë të parë

– zbulimi i provuar shkencërisht i humbjes së peshës që është 30 herë më i efektshëm se sa dieta dhe stërvitja.

Imagjinoni skenën për një çast.

Ajo qëndron në shfaqjen e Dr Oz dhe i tregon audiencës që humbi mbi 200 paund pa dieting, pa stërvitje dhe ishte e lehtë .

Kjo ka ndodhur.

Dhe, si e bëri ai ishte ndryshe nga çdo program tradicional i stërvitjes dietor që kërkon vullnet, angazhim dhe sakrificë masive.

Rrëfime të panumërta të suksesit si kjo janë mbështetur nga prova të vërteta shkencore, dhe kjo po i shkakton njerëzit të ulen dhe të marrin njoftim.

Pra, kush mund të përfitojë më shumë nga kjo qasje revolucionare ndaj humbjes së peshës?

Lexo.

A ka ndonjë nga këto tinguj të njohur?

Ju jeni si mijëra njerëz që përpiqen me dëshpërim të humbasin dhe ruajnë peshën, ju e dini sa sfiduese mund të jetë.

Ndoshta ju vetëm doni të humbni disa paund, ose pesha juaj është duke shkaktuar probleme serioze shëndetësore.

Kudo që të gjeni vetë tani, ju keni gjasa të rezervoni biletën tuaj në xhiron e rrobave të fundit të dijeve

– fatkeqësisht, ata premtojnë shumë dhe japin pak.

Ju jeni në një shpirt që shkatërron udhëtimin, por mos e humbni shpresën.

Ju jeni gati të zbuloni një sistem që po revolucionon se si njerëzit, ashtu si ju, lehtësisht merrni rezultatet që duan, humbin peshë dhe e mbajnë atë.

Së pari, një sfond të vogël për gjënë më të madhe për të goditur tregun e humbjes së peshës në vite.

Qasja më ekstreme ndaj humbjes së peshës është më e suksesshme

Disa njerëz janë aq të dëshpëruar për të humbur peshë, ata do të ndalen në asgjë , madje duke u kthyer në kirurgji për t’u çliruar nga mjerimi i mbipeshës, madje edhe i dhjamosur.

Sipas NCBI (Qendra Kombëtare për Informacion Bioteknologjik), kirurgji bariatric, i njohur edhe si grupi stomakut, është mënyra e vetme më e suksesshme për të humbur peshë dhe për të mbajtur atë.

Problemet me kirurgjinë fizike megjithatë janë dyfish

  • Kosto – një operacion mund të kushtojë deri në 25,000 dollarë
  • Rreziku i vdekjes – NCBI e vë këtë në 0.3%

Tani, edhe nga ju keni xhepa të thellë sa të mundni 25,000 dollarë për kirurgji, një shans 1 në 333 për të mos e nxjerrë jashtë skajin tjetër të procedurës është një shkak serioz për shqetësim.

Le ta vendosim atë numër në perspektivë.

Shanset për të vdekur në një aksident avioni janë rreth 1 në 11,000,000.

Me fjalë të tjera, ju jeni 30.000 herë më shumë gjasa të vdisni si rezultat i kirurgjisë bariatric sesa ju duhet të vdisni në një aksident avioni.

Me mosmarrëveshje si kjo, ju mund të dëshironi të rrini në fluturim!

Një tjetër mënyrë shumë e suksesshme për të marrë peshë jashtë (dhe duke e mbajtur atë)

Hipnozë ka qenë prej kohësh e njohur si një metodë mjaft efektive e humbjes dhe ruajtjes së peshës.

Sipas hulumtimit të publikuar në revistën prestigjioze ” Journal of Consulting and Clinical Psychology”, hipnozë u tregua më shumë se 30 herë më efektive për humbjen e peshës kur krahasohej vetëm me dieting.

Por, gjëja me të vërtetë interesante që doli nga hulumtimi i tyre ishte në fazën pasuese 8-mujore dhe 2-vjeçare, subjektet e hipnozës vazhduan të humbnin peshë të konsiderueshme dhe ata mbajtën peshën.

Megjithatë, si me kirurgji bariatric, ka një dobësi të rëndësishme financiare të lidhura me hipnozë.

Një seri e seancave hypnotherapy lehtë mund të kandidojë në mijëra dollarë.

Pra, cili është problemi REAL me humbjen e peshës?

Gjëja e parë që do të kuptoni nëse jeni duke u përpjekur për të humbur peshën nuk është faji juaj.

Modeli më i fundit i dijeve gjithmonë do të mbështetet në përpjekjet dhe vullnetin e madh nga ana juaj dhe e vërteta është se shumica e njerëzve nuk janë të lidhur në atë mënyrë.

Ju natyrisht keni dëshirë për ushqimet tuaja të preferuara dhe hahet më pak, thjesht ju bën edhe më të uritur.

Por, çka nëse ka pasur një mënyrë për të marrë përpjekje dhe do të fuqizojë plotësisht nga ekuacioni.

Me fjalë të tjera, një mënyrë për të marrë grupin e stomakut dhe rezultatet e tipit të hipnozës pa koston e pengesës  së të dyve, dhe rrezikun e lartë që lidhet me kalimin nën thikë?

E pra tani nuk është.

Prezantimi i Neuro-Slimmer System ™ – më i miri i grupit dhe hipnozës së stomakut pa koston ose rrezikun

Neuro-Slimmer System ™ (NSS), një sistem krejtësisht i ri i humbjes së peshës, ka bërë kohët e fundit serioze në tregun e humbjes së peshës.

Rezultatet janë në, dhe ato janë tronditëse – në një mënyrë të mirë.

NSS kombinon  më të mirën e grupit gastro dhe hipnozë për një pjesë të kostos së hipnozës dhe me asnjë rrezik të një operacioni të bandës tradicionale të gastroneve.

NSS punon duke bindur mendjen tuaj se një bandë stomakut është vendosur rreth stomakut tuaj, sikur të kishit një operacion të vërtetë.

Bandit të Gastrit Band Hipnozë arrin rezultate të tilla të mahnitshme, sepse ndryshon krejtësisht mënyrën se si mendja juaj nënndërgjegjese përpunon mendimet rreth ushqimit.

Kjo “ri-instalime elektrike” e trurit tuaj  shtyp dëshirat tuaja dhe zvogëlon oreksin tuaj , duke e bërë më të lehtë për të ngrënë më pak dhe për të humbur peshë.

Më të mirë të të gjitha, NSS merr vullnetin e papërpunuar dhe përpjekjet e mëdha që lidhen me dietat e pasuksesshme nga ekuacioni tërësisht.

Efekti i NSS është i mrekullueshëm, i shpejtë dhe afatgjatë.

Zbuloni më shumë rreth Sistemit Neuro-Slimmer ™

Klikoni lidhjen më poshtë për të mësuar më shumë rreth mënyrës se si Neuro-Slimmer System ™ mund t’ju ndihmojë të humbisni dhe ta mbani atë!

Ju do të zbuloni se si sistemi NSS e bën atë tronditëse të lehtë për të marrë rezultatet që ju dëshironi, pa dëshirat dhe dhimbjet e urisë që lidhen me dieting vetëm.

Ju do të shihni shembuj të jetës reale të njerëzve të zakonshëm, ashtu si ju, të cilët më në fund kanë pasur sukses dhe kanë humbur peshën pasi kanë luftuar vite me radhë për të marrë ndonjë rezultat pozitiv.

Ky është një mundësi e kufizuar, kështu që …

Goditi butonin më poshtë tani – ekziston një “i ri” duke pritur vetëm disa klikime larg!

 

<<<< Zbuloni sistemin Neuro-Slimmer] >>>>

 

Burimet shkencore:

  • Cochrane, Gordon; Friesen, J. (1986). Hypnotherapy në trajtimin e humbjes së peshës. Journal of Consulting dhe Psikologji Klinike, 54, 489-492.
  • Universiteti i Connecticut, Storrs Allison DB, Besimi MS. Hipnozë si një ndihmës ndaj psikoterapisë kognitive-sjellëse për obezitetin: një rivlerësim meta-analitik. J Consult Clin Psychol. 1996; 64 (3): 513-516.
  • Kirsch, Irving (1996). Përmirësimi hipnozë i trajtimeve të humbjes së peshës kognitive-sjellëse-Një tjetër meta-reanalizë. Journal of Consulting dhe Psikologji Klinike, 64 (3), 517-519.
  • Humbja e peshës për femrat: studimet e duhanpirësve dhe pa marrësit e duhanit duke përdorur hipnozë dhe trajtime shumë-komponentësh me dhe pa aversion të hapur. Johnson DL, ripërsëritje psikologjike. 1997 Jun; 80 (3 Pt 1): 931-3.
  • J Stradling, D Roberts, Wilson dhe F Lovelock, Njësia e kraharorit, Spitali i Churchill, Oksford, OX3 7LJ, Mbretëria e Bashkuar (Komunikimi i shkurtër i publikuar në Journal of Obesity, 1998, f. 22 (3) f. 278-281)
  • Universiteti i Connecticut, Journal of Consulting dhe Psikologji Klinike në 1996 (Vol. 64, Nr. 3, f. 517-519).

Blej Sistemi Neuro Hollimi tani >>


 

132.NL Homepage | Best Sites Dating Në Evropë  | Naftës CBD